KÉPírók

Amatőr online irodalmi műhely

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Képalapok a következő fordulóra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hedgedog
Admin

Hozzászólások száma : 41

TémanyitásTárgy: Képalapok a következő fordulóra   Szomb. Márc. 14, 2015 10:28 am

Az lesz a következő képalap, amit Ti linkeltek! Egyetlen szabály él: minden fordulóban az a kép nyer, amelyiket korábbi tagunk linkel. Egyetlen csavar van a sztoriban, hogy minden fordulót az előző nyertesnél csak fiatalabb tagunk linkelhet.

Bonyolultnak hangzik? Nem az, csak linkelj nekünk egy képet, és az eredményhirdetésnél meglátod! Smile
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Pete W

Hozzászólások száma : 5

TémanyitásTárgy: Re: Képalapok a következő fordulóra   Kedd Márc. 31, 2015 7:11 pm

Hedgedog
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Képalapok a következő fordulóra   Kedd Márc. 31, 2015 8:58 pm

Fogalmam sincs, hogy mégis mi a fenét kezdenék vele, de gyönyörűséges! Very Happy
Hedgedog
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Képalapok a következő fordulóra   Hétf. Ápr. 06, 2015 12:13 am

Ezt a kört egyértelműen Pete witte el, hehe Smile Hogy lássátok, hogy is tervezem alapvetően meghatározni, ki nyeri az aktuális forduló képalapját, elmondom, hogyan gondolkoztam volna. Az előző forduló képalapját én adtam, aki a második regisztráltja vagyok a fórumnak. Profilomra ha bárki rákattint, láthatja, hogy u2. Pete a hatodik tagunk (u6), tehát utánam regisztrált Smile Ha lett volna versenyben más is, az dönt, hogy melyikük a "fiatalabb" játékos, tehát ki regisztrált előbb. Az új fordulót életbe is léptettem! Smile
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Képalapok a következő fordulóra   

Képalapok a következő fordulóra
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Születésnapi kvíz - 2. forduló
» Fordulás